Category Archives: Uncategorized

Home Uncategorized

Njoftim

Me keqardhje njoftojmë ndarjen nga jeta të ish kolegut dhe ish anëtarit të IEKAs, z.Remzi Sulo. Instituti ...

Njoftim

Njoftim lidhur me datat e parashikuara për mbledhjet e Komitetit të Regjistrimit Datat e parashikuara nga Ko...

Njoftim

Reagim mbi disinformimin e Z. Julian Saraçi: I nderuar Z. Saraçi, Na vjen keq qe per te disaten here disinfo...

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!...